SK JEREVAN – FC TESCOMA Zlín 3 : 2 ( 1:2 )

Branky : Švach Petr 3 – Čelůstka Tomáš a Novák Filip
Rozhodčí : Belžík Stanislav a Koseček Petr
75 diváků

Ve Slavičíně se ve středu po delší době hrál opět futsal velmi dobré úrovně. Kapitán domácích Petr Švach pozval do místní haly fotbalisty druholigové Tescomy Zlín, kteří poměřili síly s domácím Jerevanem.

Utkání se hrálo podle futsalových pravidel na 2x 20 minut čistého času a mělo od začátku náboj a nasazení. Obě mužstva chtěla vyhrát a tak bylo k vidění spoustu útočných kombinací a střel na obou stranách. Domácí po první půli prohrávali, ale ve druhém poločasu zápas úspěšně otočili díky střelecké pohotovosti svého kapitána Petra Švacha, který vstřelil všechny 3 branky. Hosté ze Zlína nehráli vůbec špatně, přestože futsal často nehrají a byli Jerevnu velmi zdatným soupeřem.

ilustrační foto Alois Strnad      foto ze zápasu

Diváci mohli spatřit ve sportovní hale v dresu Zlína i slávistu a reprezentanta do 21 let Ondřeje Čelůstku nebo členy základního druholigového kádru Pazderu, Nováka a Poznara. Domácí tým vyrukoval se starými puškami Otavou, Haragou, Bothem a Dorůškem. Tým posílil i ligový futsalista Likopu Třinec Tomáš Hnilo a v brance podal skvělý výkon brankář třetiligového FC TVD Petr Mendl. Vděční slavičínští fanoušci odměnili po utkání za předvedený výkon oba týmy dlouhotrvajícím potleskem a především se vzpomínalo na staré dobré časy místního Jerevanu…

Sestavy mužstev:

SK Jerevan Slavičín : Mendl P. – Both M.,Macek F.,Švach P.,Otava z.,Haraga F.,Hnilo T.,Dorůšek M. a Hnaníček J.

FC Tescoma Zlín : Tobolík J. – Čelůstka T.,Pazdera L.,Poznar T.,Čelůstka O.,Konečník Z.,Novák F.,Motal L. a Šrom M.