Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Přehlídka kapel měla pohodovou atmosféru

date_range 31.Kvě, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Téměř tři stovky milovníků rocku si nenechaly v sobotu 28. května ujít Přehlídku lidčanských kapel. Její jubilejní desátý ročník se konal ve sportovním areálu v Horní Lidči.

Během několika hodinového programu vystoupily kapely Defeck rock, Janu-šak, The Latecomers, Tlustej Marin a pan Jan, Devon Perpetuum, Špagát a Špagát Old.

Krátce po dvaadvacáté hodině proběhl křest nového alba skupiny Devon Pertpetuum. Kapela, jež má kořeny v Horní Lidči se na hudební scéně pohybuje už dvaačtřicet let a patří tak k stálicím rockového žánru v regionu. Album s názvem Pomalu-Pomalu s dvanácti skladbami zachycujících posledních sedm let tvorby Devon Perpetuum, pokřtil starosta obce Horní Lideč Josef Tkadlec.

Skupina Defect rock zahájila letošní ročník Přehlídky lidčanských kapel            fotogalerie

Příjemná atmosféra festivalové noci se nesla až do ranních hodin. Závěr patřil vsetínské skupině Defect rock. Výtěžek ze vstupného bude věnován občanskému sdružení Šance Olomouc, jehož posláním je humanizovat náročnou protinádorovou léčbu dětí a usnadňovat jejich návrat do života.

Návštěvníci open air rockové přehlídky přispěli do kasičky více než patnácti tisíci korunami. Obrovské poděkování patří třiatřicetiletému muži z Valašských Příkaz, který na konto občanského sdružení daroval devět set korun. Rovněž všech sedm kapel vystupovalo na přehlídce bez jakýchkoliv finančních nároků na honorář.

Ludmila Brousilová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA