Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Překonání vsetínského rekordu v dárcovství

date_range 28.Dub, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Vsetínský rekord ve společném darování krve překonali studenti Masarykova gymnázia Vsetín. Vloni jich přišlo na společný odběr šestadvacet, letos již 42. Tak početnou skupinu studentů ve Vsetíně ještě neměli.

„Přišli zájemci ze třetích ročníků, septimy, čtvrtých ročníků a oktávy B," uvedla profesorka Vlasta Korabová, která krev také darovala. Ve Vsetíně společně darují studenti Střední průmyslové školy strojnické, Kostka školy, zdravotnické školy a gymnázia (MG, SZŠ a VOŠZ Vsetín). Všem zúčastněným studentům i vyučujícím vedení nemocnice děkuje za jejich příkladný čin, kterým pomáhají zachraňovat lidské zdraví a životy.

 Poděkování míří i těm, kteří se na fotografii nevešli           foto: archiv nemocnice

Školám pak patří velký dík za to, že dárcovství podporují a umožňují. A pro ty, kteří chtějí darovat krev jedno důležité číslo na hematologicko-transfuzní oddělení Vsetínské nemocnice, kde se mohou na odběr přihlásit: 571 490 60.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA