Přerovští Zubři v Brumově porazili Vsetín

date_range 15.Srp, 2010 featured_play_list Aktuality

VHK Vsetín – HC ZUBR Přerov 3:4sn (1:0, 2:1, 0:2 – 0:1)

Po dvou třetinách to vypadalo, že poslední účinkování na brumovském ledě dopadne lépe pro „domácí". K vedení 3:1 pomohla i série vyloučení na straně hostů. Styl přípravných zápasů diváka příliš nenadchne, avšak poslední třetina dvěma góly Zubrů přinesla velmi dobrý hokej. Stejně jako v předchozím zápase po šedesáti minutách skončilo utkání remízou. Po dohodě týmů došlo i na samostatné nájezdy, ve kterých byl úspěšnější tým z Přerova.

Hokejisté Vsetína museli hrát svá přípravná utkání na cizích stadionech z důvodu rekonstrukce své vlastní ledové plochy. Podle mluvčí vsetínské radnice Evy Stejskalové, však Vsetín už dokončil rekonstrukci strojovny a dalších částí na zimním stadionu na Lapači. Další zápasy tedy vsetínští už budou hrát na svém ledě.

foto David Hořák      více fotek

Video ze zápasu najdete na stránkách HC ZUBR Přerov

Již ve čtvrtek 19. srpna 2010 od 17.00 hodin čeká zimní stadion v Brumově další nevšední hokejová lahůdka, zápas Dukly  Trenčín a výběru NHL Slovenska. Bližší info připravujeme.