Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Přes 90 tisíc korun vynesl koncert Valaši pro Ukrajinu v Kloboukách

date_range 15.Bře, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Koncert Valaši pro Ukrajinu ve Valašských Kloboukách

V pátek 11. března 2022 se uskutečnil benefiční koncert „Valaši pro Ukrajinu“. Pořádající spolek Lačnovjané pro lepší Lačnov se rozhodl uspořádat hudební večer, který se díky záštitě města Valašské Klobouky mohl uskutečnit v kulturním domě Klobučan. Pořadatelé benefičního koncertu Valaši pro Ukrajinu předají na avizovaný cíl humanitární pomoci výslednou částku ve výši 91.500 korun. Suma je součtem výtěžku z akce a finančních příspěvků, které dárci zaslali na konto Člověka v tísni prostřednictvím QR kódu.

 

„Zaslouží poděkovat všem účinkujícím, kteří vystoupili bez nároku na honorář, konkrétně DFS Klobučánku, Valašské cimbálové muzice, Kamile Polonyové a hudebnímu doprovodu, kapelám Manewr, Kosovci, JinéKafe revival a Headmaster. Celý večer byl přenášen také živě online, o což se zasloužil tým Regionvalassko.cz. Celou akcí provázel opět skvělý Vašek Řepa. Všem, kdo se na akci jakkoliv organizačně podíleli, děkujeme,“ uvedl za spolek Lačnovjané pro lepší Lačnov Michal Šerý.

 

Během akce bylo možné přispět také bezhotovostně formou dárcovské DMS na konto společnosti Člověk v tísni. Dárcovské DMS bohužel pořadatelé nejsou schopni spočítat a nejsou ani započítány ve výsledné částce 91.500 Kč. Dárcovské DMS byly připočteny na konto společnosti Člověk v tísni, bez rozlišení odkud přišly.

 

Z koncertu. Foto: Daniel Strnad a reprofoto z živého vysílání

 

„Největší dík směřuje návštěvníkům, kteří se zasloužili o tento úžasný benefiční výsledek. Rozdělíme jej mezi konta Charity ČR a organizace Člověk v tísni,“ doplnil Karel Buček, organizátor akce ze spolku Lačnovjané pro lepší Lačnov.

 

 

„Chtěla bych velmi poděkovat všem organizátorům ze spolku Lačnovjané pro lepší Lačnov, kteří akci v tak krátké době úspěšně připravili a zrealizovali. Také si vážíme vstřícné účasti hudebníků a kapel, a především děkujeme návštěvníkům, kteří přijali pozvání a přišli myšlenku humanitární pomoci pro Ukrajinu podpořit,“ uvedla Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky.

 

Záznam koncertu

 

15:15 Valašská cimbálová muzika
1:43:00 Kamila Polonyová v doprovodu Dominika Bližňáka
2:39:08 Manewr
4:11:10 Kosovci
5:51:30 JinéKafe revival
7:18:50 Headmaster

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA