Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Přespával a kradl v rekreačních chatkách

date_range 26.Úno, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Kriminalistům se podařilo zjistit informace, které je dovedly k pachateli dvou trestných činů z loňského podzimu ve Velkých Karlovicích. Muž si v sobotu vyslechl obvinění z trestných činů krádež a porušování domovní svobody.

Práce na dvou případech, které se staly loni ve Velkých Karlovicích, přinesla výsledek. Kriminalisté zjistili skutečnosti, které je dovedly k pachateli dvou vloupání. „První případ se stal v období srpna a září, kdy se někdo vloupal po rozbití okna do chaty. V té nic neodcizil, jen ji užíval na přespání. Druhý případ se stal během noci na začátku loňského října. Pachatel vypáčil dveře od skladu dřevařské dílny. Ze skladu zmizely křovinořez a motorová pila. Nářadí bylo v hodnotě dvacet dva tisíc korun," uvedl tiskový mluvčí policistů Vladislav Malcharczik.

 Ilustrační foto PČR

Nitky vedly k čtyřiačtyřicetiletému muži z Karlovicka. Ten si tuto sobotu vyslechl obvinění z trestných činů krádež a porušování domovní svobody. „Muž se policejnímu komisaři k činům doznal a uvedl, že v cizí chatě pouze několikrát přespal. Kradené zboží potom prodal za několik tisíc, které užil pro svou potřebu. Za tyto trestné činy lze uložit dle trestního zákoníku až tříleté vězení," dodal Malcharczik.

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA