Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Převadeč ujížděl slovenským policistům. Zastavili ho až v Bratřejově

date_range 09.Pro, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ujíždějící vozidlo zastavil v Bratřejově až zastavovací pás. Foto: PČR

Policisté v Bratřejově zadrželi převaděče, který přes hranici ve vozidle převážel osm migrantů. Ujíždějící vozidlo zastavil až zastavovací pás.

 

Dnes dvě hodiny po půlnoci slovenští policisté požádali o pomoc české kolegy při pronásledování vozidla s německou poznávací značkou, které jim nezastavilo při kontrole v Púchově a začalo ujíždět přes hraniční přechod Střelná do České republiky.

 

„K pronásledování se na našem území přidalo ke slovenským kolegům několik našich hlídek. Řidič přesto ujížděl vysokou rychlostí dál a na výzvy k zastavení i nadále nereagoval. V obci Bratřejov jsme proto použili zastavovací pás, přes který pronásledované vozidlo přejelo a následně narazilo do kovového zábradlí,“ popsala mluvčí policistů Simona Kyšnerová.

Převaděče na místě policisté zadrželi. Foto: PČR

Uvnitř vozu se nacházelo devět mužů. Dva z nich byli lehce zraněni. Převaděče syrské národnosti žijícího v Německu policisté na místě zadrželi. „Nelegální syrské migranty jsme převezli do Migračního pointu v Holešově, kde s nimi provádíme identifikační úkony,“  dodala policejní mluvčí.

 

Ilustrační video: Jak funguje zastavovací pás

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA