Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Převaděče zastavily v Sidonii až varovné výstřely policistů

date_range 29.Zář, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Převadeč zadržený v Sidonii. Foto: PČR

V souvislosti se znovuzavedením kontrol na státní hranici se Slovenskou republikou bylo v Sidonii (část města Brumov-Bylnice) pronásledováno vozidlo, které ve velké rychlosti projelo přes kontrolní bod na hraničním přechodu.

 

„Policisté dodávku s maďarskou mezinárodní poznávací značkou stíhali asi půl kilometru. Pak vozidlo zastavilo a řidič z něj utekl do lesa. Policisté jej však i za pomoci varovných výstřelů dostihli a zadrželi. S dvacetiletým cizincem, stejně jako s patnácti migranty, které ve vozidle převážel, nyní provádíme další úkony,“ popsal mluvčí policistů Petr Jaroš.

 

Převadeč a migranti zadržení v Sidonii. Foto: PČR

 

Převadeče zadrželi policisté z pražské Speciální pořádkové jednotky, kteří od čtvrtka pomáhají hlídat hranici se Slovenskem. Na jedné dvanáctihodinové směně je zapojeno až 500 policistů a dalších 60 příslušníků Celní správy České republiky. Kontroly budou probíhat minimálně 10 dní, poté dojde k vyhodnocení opatření a vláda rozhodne o dalším postupu.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA