Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Při čelním střetu zemřel řidič osobního automobilu

date_range 26.Zář, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Tragická nehoda. Foto: ZZS Zlínského kraje

V úterý 26. září krátce po osmé hodině ranní přijalo operační středisko oznámení o vážné dopravní nehodě, ke které došlo ve Zlíně – Malenovicích ve směru na obec Salaš.

 

„Z dosavadního výsledků šetření je jednou z pravděpodobných verzí, že šestašedesátiletý řidič osobního automobilu prozatím z neznámých příčin vjel do protisměru, kde se jeho vůz čelně střetl s protijedoucím nákladním automobilem,“ informoval mluvčí policistů Petr Jaroš. Bilance dopravní nehody je tragická.

 

„Naše lékařka po příjezdu na místo musela bohužel konstatovat, že řidič osobního auta utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel. Řidič nákladního vozidla utrpěl lehká zranění. Posádka ho zajistila v rámci přednemocniční neodkladné péče a poté pacienta převezla k dalšímu vyšetření a ošetření do úrazové ambulance Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně,“ uvedla mluvčí záchranářů Gabriela Netopilová Sluštíková.

 

„Co nehodě předcházelo a jaká je její přesná příčina, to je v současné době nadále předmětem šetření zlínských dopravních policistů a kriminalistů. Komunikace byla po celou dobu vyšetřování a vyprošťování vozidel zcela uzavřena,“ dodal policejní mluvčí.

 

Místo nehody, foto: PČR a ZZS Zlínského kraje

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA