Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Při dopravní nehodě v Halenkově zemřel motorkář

date_range 18.Čvc, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Tragická nehoda v Halenkově. Foto: HZS

V sobotu v deset hodin dopoledne došlo v obci Halenkov k tragické dopravní nehodě mezi osobním vozidlem a motocyklem, při níž řidič motocyklu utrpěl natolik závažná zranění, že jim krátce po nehodě i přes veškerou péči záchranářů podlehl.

 

K události byli okamžitě vysláni profesionální hasiči ze stanice Vsetín a posilové jednotky dobrovolných hasičů z Halenkova a Karolinky. Těžce zraněnému muži poskytli první pomoc svědci dopravní nehody.

 

„Ihned po příjezdu a provedení průzkumu byla potvrzena jedna zraněná osoba, u které byla na pokyn velitele zásahu okamžitě zahájena resuscitace. Řidička osobního automobilu zraněna nebyla. K události byl povolát také vrtulník letecké záchranné služby, který přistál pár desítek metrů od místa nehody,“ popsal mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

Tragická nehoda v Halenkově. Foto: HZS

Šedesátiletá řidička osobního vozidla Fiat Sedici jela po hlavní komunikaci ve směru od centra obce Halenkov k místní části Dinotice, za ní jel na motocyklu značky Kawasaki osmačtyřicetiletý motocyklista. Při předjíždění narazil do levé zadní části jejího vozidla, přičemž ho náraz odhodil do příkopy v protisměru.

 

Po dlouhých oživovacích pokusech motocyklisty byl však lékařem bohužel konstatován exitus.

 

Tragická nehoda v Halenkově. Foto: HZS

 

„Motocykl, na kterém jel, neměl registrační značky. Způsobená škoda na dopravních prostředcích je předběžně vyčíslena na čtyřicet tisíc korun,“ informovala mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Dopravní policisté i kriminalisté prověřují veškeré okolnosti, které s touto tragickou nehodou souvisí.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA