Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Při havárii na Rožnovsku zasahoval vrtulník

date_range 26.Srp, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Vážná havárie vozidla, ke které došlo ve čtvrtek 25.srpna večer poblíž Rožnova p. R. si vyžádala letecký transport zraněného mladého spolujezdce, který cestoval ve vozidle Seat Altea. Řidič, který vlivem rychlosti nezvládl řízení vozu utrpěl zranění lehkého charakteru.

Dopravní nehoda se stala kolem půl deváté večer na silnici třetí třídy v katastru obce Rožnov pod Radhoštěm ve směru na Valašskou Bystřici v místech zvané Uhliska.

 

foto PČR Vsetín     více fotek HZS Zlínského kraje

 
„Sedmadvacetiletý řidič s autem Seat Altea z Bělé pod Bezdězem, jel ve směru od Rožnova na Valašskou Bystřici. Po silnici s velkým směrovým a výškovým převýšením jel příliš rychle. Po vyjetí na horizont v místech autobusové zastávky, přejel v následném klesání přes pravý okraj silnice. Posléze sjel do příkopu, kde zachytil o dva kmeny jabloní lemující příkop," podrobně popsala nehodu mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková.

Řidič vyvázl z hrozivě vypadající nehody s lehkým zraněním, vše však odnesl spolujezdec. Ten utrpěl vážná poranění, s nimiž byl transportován do nemocnice v Ostravě. „Spolujezdec z obce poblíž Jablonce nad Nisou, má teprve 20 let. Řidič, kterému se rychlá jízda rozhodně nevyplatila, je podezřelý z trestného činu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti s trestní sazbou do čtyř let. Řidič alkohol před jízdou nepožil," dodala Javorková.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA