Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Při nehodě malotraktoru se zranilo dítě

date_range 23.Zář, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda ve Velkých Karlovicích, foto: HZS

Dvě podobné události řešili o víkendu hasiči na Valašsku. V obou případech se totiž jednalo o pomoc s vyproštěním dopravního prostředku po nehodě.

 

Osobní automobil museli vyprostit speciálem z Otrokovic

 

V obci Valašská Polanka sjel osobní automobil do strouhy, z které teče voda do říčky Senice. Profesionální hasiči z požární stanice Vsetín dostali oznámení o nehodě v neděli krátce před půl dvanáctou. „Hasiči položili do strouhy sorpční hady, aby zabránili vtoku drobného úniku provozních kapalin do říčky Senice. Při nehodě nedošlo k zranění osob. K vyproštění osobního automobilu si velitel zásahu povolal vyprošťovací automobil z požární stanice Otrokovice,“ uvedl mluvčí hasičů Roman Žemlička.

 

Na místo nehody se dostavila Policie České republiky. Vyprošťovací práce začaly v 12:38 hodin. Automobil byl vyproštěn v 13:15 hodin a byl umístěn mimo silniční komunikaci.

 

Nehoda ve Valašské Polance, foto: HZS

 

Při nehodě malotraktoru se zranilo dítě

 

Dobrovolní hasiči obcí Velké Karlovice a Karolinka zasahovali v pátek od 15:58 hodin u převráceného malotraktoru s vlečkou ve Velkých Karlovicích. K nehodě došlo ve svahu nad železniční tratí a hrozilo, že se malotraktor zřítí až ke kolejím.

 

„Při nehodě došlo ke zranění dítěte, které bylo v době příjezdu hasičů v péči Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje. Hasiči zajistili malotraktor proti pohybu, protože se byl v blízkosti železniční trati. Uniklé provozní kapaliny zasypali sorbentem a pomáhali s vytažením malotraktoru,“ informoval mluvčí hasičů Roman Žemlička.

 

Provoz na trati ve směru Velké Karlovice – Karolinka nebyl po dobu vyprošťování malotraktoru omezen.

 

Nehoda ve Velkých Karlovicích, foto: HZS

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA