Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Při nehodě ve Valašských Kloboukách se těžce zranil motocyklista

date_range 18.Zář, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

V sobotu 16. září došlo ve Valašských Kloboukách k vážné dopravní nehodě. Řidič osobního automobilu vyjížděl z ulice Palackého, přičemž nedal přednost motocyklu, který zrovna projížděl po hlavní silnici (I/57). Nehoda se stala v 17:00 hodin.

 

„Třiačtyřicetiletý řidič vozidla značky Opel vjížděl do křižovatky, kde chtěl odbočit vlevo, přičemž nedal přednost v jízdě motocyklu, který jel po hlavní pozemní komunikaci. Řidič motocyklu, i přes intenzivní brždění nedokázal zabránit střetu a při srážce utrpěl těžké zranění. Dechové zkoušky byly u obou řidičů negativní,“ popsala pro server regionvalassko.cz mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Na místo byly vyslány dvě záchranářské posádky z Valašských Klobouk, z toho jedna s lékařem. „Naše posádky muže ročník 1994 zajistily v rámci přednemocniční neodkladné péče, ošetřily mnohačetné oděrky především na dolní končetině, natočili EKG, podali infuzi a nezbytné medikamenty, imobilizovaly ho fixačním límcem, naložily končetinové dlahy a zajištěného i ve vakuové matraci ho transportovaly na urgentní příjem Krajské nemocnice T. Bati. Pacient utrpěl zlomeninu zápěstí a zhmoždění pravé plíce,“ uvedla mluvčí záchranářů Gabriela Netopilová Sluštíková.  Motorkář může mluvit o velkém štěstí, protože při jízdě na hlavě sice přilbu měl, ta mu ale po nárazu spadla.

 

Silnice byla v místě nehody uzavřena

 

Řidiči přijíždějící ze směru od Horní Lidče místo nehody objížděli kolem místní základní školy. Z opačného směru policisté dopravu odkláněli na objízdnou trasu přes Lačnov. Škoda na vozidle i na motocyklu činí v součtu sto dvacet tisíc korun.

 

Místo dopravní nehody:

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA