Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Při pěší turistice pečujte o svá chodidla

date_range 28.Dub, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Firma Scholl, světový leader na trhu péče o nohy, uvedl na trh revoluční novinky – Krém na rozpraskané paty s keratinem K+, Deo-Activ Fresh sprej na chodidla a Deo-Activ Fresh vlhké ubrousky na chodidla. Produkty jsou založené na pokrokových technologiích, které využívají nejnovější poznatky současné vědy a přinášejí tak účinné řešení pro dnešního spotřebitele.

Krém na rozpraskané paty s keratinem K+ (60 ml) hojí rozpraskanou pokožku na patách už během 3 dnů. Po úspěchu prvního Krému na rozpraskané paty přináší výrobce na trh nový Krém na rozpraskané paty s keratinem K+, který má vylepšené složení pro rychlejší účinky.

Rozpraskaná kůže na patách je častým problémem u žen i mužů. Setkáváme se s ním hlavně během léta, kdy nosíme boty s otevřenou patou. Horké, suché letní počasí zvyšuje dehydrataci pokožky, která se tak stává nepružnou. Při chůzi se kůže nepřizpůsobuje tvar, deformuje se a praská. Praskliny jsou často bolestivé, hlavně při chůzi a může v nich vznikat infekce.

Krém na rozpraskané paty s keratinem K+ zklidňuje podrážděnou kůži, pomáhá předcházet vzniku infekce a zaceluje praskliny v průběhu 3 dnů. Obsahuje aktivní keratinový komplex, který podporuje samoregeneračný proces kůže a urychluje tak proces hojení. Lanolin a urea poskytují pokožce intenzivní hydrataci. Díky jedinečné kombinaci hydratačních a regeneracních látek dosáhnete viditelné výsledky už za 3 dny. Krém je vhodný i pro citlivou kuži a diabetiky. Krém doporučujeme používat všem, které trápí problém suché, rozpraskané kůže 2x denně.

 
 
Deo-Activ Fresh sprej na chodidla (50 ml) a Deo-Activ Fresh vlhké ubrousky (20 ks) zneškodňuje bakterie způsobující zápach, dodávají chodidlům svěží vůni a hydratují pokožku díky výtažkům z aloe vera a vitaminu B5. Produkty jsou jedinečné tím, že nepřekrývají zápach, ale odstraňují jeho příčiny.

Chodidla se v létě přirozeně potí – je to reakce organizmu, který se takto snaží ochladit. Pot samotný je bez zápachu. Drží se však na pokožce, kde se vyskytují bakterie. Tyto bakterie rozkládají nahromaděný pot a tím vzniká nepříjemný zápach.

Produkty Deo-Activ Fresh jsou založeny na technologii aktivního kyslíku, který vyhledává a ničí bakterie způsobující zápach. Jsou tak účinné, že ničí bakterie už do 30 vteřin od použití. Stačí je ráno nanést na chodidla a vaše nohy budou sveží po celých 24 hodin. Mají příjemnou, unisex vůni, která vás bude doprovázet po celý den. Výtažek z aloe vera a vitamín B5 pečují o pokožku a chrání ji před vysoušením. Nelepí, nemastí, nezanechávají stopy.

Jsou vhodné i pro děti od 3 let. Oceníte je hlavně v létě, kdy se pokožka přirozeně víc potí, na koupalištích nebo sportovištích se společnými sprchami. Praktické balení se hodí do každé kabelky či sportovní tašky. Sprej vydrží až na 250 použití. Navíc je můžete použít i na účinnou dezinfekci zvědavých dětských ručiček.

Výrobky jsou k běžně k dostání v obchodních sítích, lékárnách a vybraných obchodech s obuví.

 
ApoPharm.cz L É K Á R N A s.r.o.
Krátká 1008
766 01 VALAŠSKÉ KLOBOUKY

tel.: 577 320 217, fax: 577 310 153
e-mail: info@lekarnahorakova.cz , web: www.lekarnahorakova.cz/

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA