Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Při policejní akci byly uzavřeny silnice

date_range 19.Říj, 2016 featured_play_list Aktuality

 

V pondělí 17. října od 9.00 do 13.00 hodin zorganizovali policisté územního odboru Zlín dopravně preventivní akci na silnicích u Vizovic a u Luhačovic, které jsou z hlediska počtu dopravních nehod vyhodnoceny jako rizikové.

„Na akci se podílela dvacítka dopravních, pořádkových policistů a kriminalistů. Cílem této preventivní dopravní akce byla eliminace nelegální migrace, získání poznatků ke hledaným osobám a věcem pocházejícím z trestné činnosti a získání poznatků k pachatelům. Muži zákona zároveň pátrali po odcizených motorových vozidlech. Policisté současně dohlíželi na to, zda řidiči dodržují zákon o provozu na pozemních komunikacích," popsala důvody uskutečněné akce tisková mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

Ilustrační foto PČR

Při úplné uzavírce obou silnic policisté zkontrolovali necelou tisícovku osobních a nákladních vozidel, pět motocyklů a zjistili deset přestupků v dopravě. Dva řidiči řídili vozidlo pod vlivem alkoholu a jeden pod vlivem návykových látek. Těmto třem řidičům policisté zakázali další jízdu, ostatní přestupky vyřešili v blokovém řízení.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA