Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Při požáru bylo z panelového domu evakuováno třicet obyvatel

date_range 18.Srp, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Foto: HZS Zlínského kraje

U požáru bytu v panelovém domě na ulici Svornosti ve Vsetíně zasahovaly čtyři jednotky hasičů. Požár byl nahlášen v pátek krátce před půl devátou večerní. Hasiči průzkumem místa zjistili, že k požáru došlo ve druhém patře osmipodlažního domu. Plameny se však postupně dostaly o patro výš do bytu ve třetím podlaží. Krátce po příjezdu na místo měli hasiči požár pod kontrolou a velitel zásahu vyhlásil lokalizaci požáru.

 

„Kouře se nadýchal jeden z obyvatelů domu a skončil v péči záchranářů. Jiné zranění nahlášeno nebylo. Z panelového domu bylo evakuováno třicet obyvatel,” uvedla mluvčí hasičů Lucie Javoříková. Většina z nich se po odvětrání chodeb vrátila zpět do svých bytů. Každý byt hasiči zkontrolovali.

 

Foto: HZS

 

„Velitel zásahu si na místo povolal další dvě jednotky dobrovolných hasičů ze Semetína a Jasenky, kteří se starali o obyvatele domu, kteří potřebovali náhradní ubytování,” dodala Javoříková. Příčinu vzniku požáru zjišťuje vyšetřovatel hasičů.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA