Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Při požáru bytu ve Vizovicích došlo k úmrtí muže

date_range 19.Lis, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Hasiči u požáru bytu ve Vizovicích. Foto: HZS

Hlášení o požáru bytu ve Vizovicích na ulici Štěpská, obdrželi hasiči v sobotu 19. 11. v 18:00 hodin. Na místě byla jako první místní dobrovolná jednotka. V dýchací technice provedla průzkum a násilné otevření dveří bytové jednotky ve 4. patře, kde hořelo. Uvnitř se nacházel mrtvý muž.

 

Obyvatelé z bytů nad hořícím bytem byli evakuováni z domu. Venku byl přistaven dopravní automobil místní dobrovolné jednotky, kde byl evakuovaným poskytnut dočasný azyl.

V silně zakouřeném bytu se hasiči pohybovali v dýchací technice. Foto: HZS

Silně zakouřené prostory hasiči odvětrali přetlakovým ventilátorem. U požáru zasahovala profesionální jednotka z centrální požární stanice Zlín a dobrovolné jednotky města Vizovice a obce Zádveřice-Raková. Příčina požáru zůstává ve společném šetření hasičů a Policie České republiky.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA