Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Při střetu dvou aut se zranil spolujezdec

date_range 27.Led, 2016 featured_play_list Aktuality

 

V úterý odpoledne zasahovaly dvě jednotky hasičů na místě dopravní nehody v městské části Slavičín – Hrádek na Vlárské dráze.

Po půl třetí odpoledne tu došlo v prostoru křižovatky na ulici Nádražní, k čelnímu střetu dvou osobních vozidel. „Za několik minut dorazila na místo jednotka profesionálních hasičů ze stanice Slavičín, kterou v dalších minutách posílila i jednotka dobrovolných hasičů," informoval Libor Netopil z HZS Zlínského kraje.

foto HZS   další foto (2)

Při nehodě byl zraněn jeden ze spolujezdců. Toho ještě před příjezdem hasičů odvezla sanitka zdravotnické záchranné služby k dalšímu ošetření. „Hasiči zajistili místo nehody a havarovaná vozidla proti vzniku požáru. Pomocí sorbentů také zasypali uniklé provozní kapaliny," popsal práci jednotek Libor Netopil.

Po ukončení šetření události policisty ještě hasiči odtlačili vozidla mimo komunikaci a dokončili nutné úklidové práce. Za jakých okolností k nehodě došlo teď šetří dopravní policisté.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi