Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Při útěku zranil člena ochranky hypermarketu

date_range 24.Říj, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Tento týden skončil po incidentu v jednom ze vsetínských hypermarketů muž ve vězení. Při pokusu vyvézt zboží byl zastaven ostrahou, jeden z pracovníků byl poraněn. Policejní komisař muže obvinil z trestných činů ublížení na zdraví, výtržnictví a krádež.

V neděli ve čtyři odpoledne ve Vsetíně opouštěl jeden z hypermarketů čtyřiatřicetiletý muž ze Vsetína. Na nákupním vozíku a také v batohu měl uloženou elektroniku a drogistické zboží. Odcházel ale bez placení. „Užil vstupní bránu. Když jej oslovil pracovník ostrahy, odstrčil vozík a snažil se utéci. Nedostal se daleko, pracovník ostrahy ho s kolegou a dvěma zákazníky zastavili a povalili na zem. Po chvíli byli na místě i policisté. Ti si muže převzali," popsal tiskový mluvčí policistů Vladislav Malcharczik.

 Ilustrační foto

Policisté zjistili, že při zachycení pachatele byl zraněn sedmačtyřicetiletý pracovník ostrahy a jeho zranění si vyžádalo převoz do nemocnice. Zjistili, že muž se snažil vyvézt zboží za více jak devět tisíc korun. Zadržený muž má bohatou trestní minulost a to převážně majetkového charakteru. Za tu byl již v minulosti několikrát odsouzen.

„Po vyhodnocení zjištěných okolností obvinil policejní komisař tohoto muže z trestných činů ublížení na zdraví, výtržnictví a krádež. Ve středu putoval zloděj pro předcházející trestnou činnost do vězení. Kriminalisté nadále na případu pracují," dodal Malcharczik.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA