Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Při výbuchu kotle zemřeli dva mladí lidé

date_range 15.Pro, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Složky IZS zasahovaly ve čtvrtek 15. proince v obci Halenkov, kdy ve dvě hodiny odpoledne mělo dojít k výbuchu ve stavení poblíž rodinného domu. Kriminalisté na místě zjistili, že došlo k výbuchu v garáži poblíž domu, kdy tento výbuch nebyl destruktivní. Pravděpodobně byl výbuch způsoben užíváním nerezového kotle s plynovým ohřevem.

„Jako první na místo dorazili dobrovolní hasiči, kteří spolu s policií zahájili resuscitaci dvou osob nalezených na místě v bezvědomí. Po příjezdu jednotky profesionálních hasičů a zdravotnické záchranné služby bylo v resuscitaci pokračováno, lékař však následně konstatoval úmrtí. Plamenné hoření nebylo v době příjezdu složek IZS potvrzeno, proto hasební práce prováděny nebyly," uvedl tiskový mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

Ilustrační foto HZS

Pozůstalým od osmadvacetiletého muže a třiatřicetiletého muže ze Vsetínska poskytli odbornou posttraumatickou péči specializovaní pracovníci jak z řad policistů, tak z řad hasičů.

„Kriminalisté i vyšetřovatel z HZS nadále zjišťují okolnosti tohoto výbuchu. Co způsobilo smrt mladých mužů, by měla napovědět nařízená soudní pitva," uvedl tiskový mluvčí policistů Vladislav Malcharczik.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA