Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Přibývá dopravních nehod se zvěří

date_range 26.Dub, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Dopravní policisté opět zaznamenali jarní nárůst dopravních nehod se zvěří. Proto upozorňují řidiče, aby především v nočních hodinách dbali zvýšené opatrnosti.

Jedna z posledních nehod se stala v pondělí v jednu hodinu ráno. Čtyřicetileté řidičce vozidla Renault Kadjar, jedoucí od Otrokovic do Zlína, vběhla před vozidlo srna. „Řidička již své vozidlo nestihla zabrzdit a přední částí auta do srny narazila. Žena zranění neutrpěla, srna však na místě nehody uhynula. Škoda na vozidle se vyšplhala na třicet tisíc korun. Srnu si poté z místa nehody převzal myslivecký hospodář," uvedla tisková mluvčí policistů Lucie Javoříková.

Srážka se zvěří dokáže pořádně poničit vozidlo        foto: PČR

Další tři nehody se zvěří se staly v noci z pondělí na úterý. Nejdříve řidič vozidla Opel Astra srazil srnu u obce Zádveřice. Poté řidiči vozidla Mercedes u obce Biskupice vyběhla srna z lesního porostu přímo před auto. Řidič již nestihl zabrzdit a pravou přední části svého auta do srny narazil. Škoda na vozidle se vyšplhala na padesát tisíc korun. „Třetí nehoda se stala v obci Dolní Lhota, kde řidiči vozidla Citroën Jumpy taktéž vběhla srna do jízdní dráhy. Zde se škoda na vozidle vyšplhala na třicet tisíc korun," dodala Lucie Javoříková.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA