Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Přihlašte se do koštu ve Vlachovicích. Vyhrát můžete třeba dřevěný soudek na slivovici

date_range 15.Dub, 2019 featured_play_list Aktuality

Pokud chcete poměřit Vaši slivovici s ostatními, zažít příjemný večer provoněný nejkvalitnějšími destiláty a třeba i vyhrát jednu z hlavních cen, přihlaste se do Koštu slivovice! Spolek Dokopy pořádá v sobotu 4. května v rámci svého 10 – letého výročí od založení spolku DOKOPY, Košt Slivovice. Uskuteční se v místním kulturním domě.

 

Při koštu jsou stanoveny 2 kategorie, takže mezi sebou soutěží slivovice (destiláty z modrého ovoce)a ostatní ovocné destiláty (organizátoři si vyhrazují možnost spojení kategorií při malém množství vzorků).

 

Účastník koštování dodá do prodlouženého termínu21. dubna, vzorek pálenky 0,5 litru v čisté bílé lahvi a zaplatí koštovné ve výši 100,- Kč.   Při samotném koštu, bude i s ostatními, kteří dodají vzorky, dle stanovených pravidel, mocikoštovat  a hodnotit vzorky. Ostatní návštěvníci koštu, kteří nedodají vzorek pálenky a chtějí koštovat a hodnotit vzorky, zaplatí 150,-Kč. Ostatní návštěvníci mají vstup zdarma.Koštování vzorků se může zúčastnit osoba starší 18 let.

 

Mezi hlavní cenami koštu je vyrobený dřevěný soudek na slivovici, se speciální řezbou koštu, nebo demižony na slivovici.

 

Pro poslech a dobrou náladu Vám bude hrát cimbálová muzika Dokopyjan. Vstupné dobrovolné.

 

Při předání vzorku oznámí účastník jméno, adresu, druh pálenky, procenta alkoholu a telefonní číslo. Počet vzorků na účastníka není omezen. Vzorky budou označeny číslem a hodnocení bude anonymní. Pravidla hodnocení budou zveřejněny na místě konání koštu.  Vzorky do koštu budou vybírány u p. Luďka Raka Vlachovice 389,   tel. 603 847 322 nejpozději do 21. 4. 2019. Hodnotit se bude slivovice vypálená v sezoně 2018/19.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi