Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Přijměte pozvání na 24. Valašské Kumštování

date_range 10.Čvn, 2024 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Mezi hlavní hudební lákadla bude patřit brněnská rocková kapela Futurum

Rok se sešel s rokem, a tak se opět blíží Valašské kumštování, tradiční akce, která přivede na náměstí ve Valašských Kloboukách pestrou paletu umělců a také návštěvníků. Letošní 24. ročník bude opět ve znamení vernisáží, výstav, hudebních vystoupení. A jako tradičně budou před zraky návštěvníků tvořit řezbáři, malíři, keramici, kováři a jiní umělci.

 

Mezi hlavní hudební lákadla bude patřit brněnská rocková kapela Futurum a třináctičlenná formace špičkových hudebníků ze Zlína F-Durr jazzband. K Valašskému kumštování patří i soutěže Sochy a obrazy do města. Téma letošních soutěží je Valašské báje a pověsti.

 

HLAVNÍ HVĚZDY DOPROVODNÉHO PROGRAMU 2024

 

V letošním roce se na bohatý program mohou těšit i děti. Během víkendu budou probíhat výtvarné dílny, kde si děti ve spolupráci se skřítky a jinými bájnými postavami vytvoří čelenky, náramky nebo vlastní tričko s přírodním potiskem.

 

Všichni jste srdečně zváni!

Organizační výbor Valašského kumštování

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA