Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Přišli na návštěvu, pili a začali se hádat

date_range 27.Bře, 2017 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu odpoledne museli do sporu mezi ženou a mužem v obci Halenkov vstoupit policisté. Na vině bylo nezvládnutí alkoholového opojení. Dvojice skončila na záchytce.

Jednačtyřicetiletý muž přijal v Halenkově v sobotu 25. března odpoledne známé na návštěvu. Alkohol ale zavinil, že se příchozí devětačtyřicetiletý muž a dvaapadesátiletá žena oba z Karlovicka dali do hádky a muž dokonce nadával i svému hostiteli. Ten si nakonec o pomoc zažádal policii.

 Ilustrační foto PČR

„Při příjezdu policistů se nadále dvojice častovala výrazy, které jistojistě nepatří do slovníku spisovné češtiny. Policisté v obavě, že hádka bude mít vzestupný charakter a hrozilo i užití fyzického napadání, převezli oba na policejní stanici. Zde u muže naměřili 2,99 promile a u ženy 2,59 promile. Oba nakonec ještě týž večer skončili na protialkoholní záchytné stanici," uvedl tiskový mluvčí vsetínských policistů Vladislav Malcharczik.

Policisté podezřívají povedenou dvojici ze spáchání přestupku proti občanskému soužití. Jejich jednání proto oznámili správnímu orgánu. Ten jim může uložit až dvacetitisícovou pokutu.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA