Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Příznivci elektronické hudby si přijdou na své

date_range 22.Úno, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Již tuto sobotu 24.2. se otevřou brány KD Sokol ve Valašských Kloboukách, aby přivítaly všechny příznivce elektronické hudby akce 19 Years of JZD promotion. Připomeňme si pár důležitých informací před akcí samotnou.

Vstup
Brány KD Sokol budou otevřeny od 20.00h. Hrát se začíná taktéž od 20.00h. Celá sláva bude ukončena po 4té hodině ranní. Prodej vstupenek bude pouze na místě za narozeninové vstupné 150,- Kč, od 22.00h bude navýšeno na 200,-Kč. U vstupu lze platit i eurem. Takže neváhejte přijít co nejdříve, ať si to můžete všichni pořádně užít.

Upozornění
Jako na každé akci tak i zde je přísný zákaz donášení vlastních nápojů, drog, zbraní a jiných nebezpečných předmětů. Lidé pod vlivem alkoholu nebo omamných látek nebudou do areálu vůbec vpuštěni. Na vše bude dohlížet profesionální ochranka na místě u vstupu a po celou dobu konání akce ve všech prostorách KD Sokol.

Co se bude pít?
Připravili jsme pro Vás opravdu bohatý nápojový lístek s nemalým výběrem alkoholických i nealko nápojů. Na baru nebude chybět čepované pivo, tentokrát jsme vybrali pivovar HOLENDR z Valašského Meziříčí.

Šatna
Pro všechny návštěvníky bude připravena šatna za poplatek 10,-Kč, kde si můžete uložit veškeré věci a taky zakoupit něco z merche JZD promotion (triko, mikinu, gymsak, placku či náramek). Šatna se bude nacházet hned vedle hlavního vstupu a bude fungovat až do skončení akce.

Výherci a akreditace
Výhry, akreditace, volné vstupy, fotopasy je možné vyzvednout u vstupu do KD Sokol oproti předložení občanského průkazu. Uzávěrka akreditací je v pátek 23.2. Akreditace, ve kterých bude uvedeno jméno, příjmení, důvod a médium zasílejte na email: info@jzdpromotion.cz

Speciality
Příslibem kvalitního zvuku je MONTARBO SOUND SYSTEM 20kW by www.maxsound.cz, kteří se nám postarají také o laser show. 

 Mapa zde                   foto: mapy.cz

Line up:
20:00 Styrax vs Martini
21:30 Siki
22:30 PapiOil
23:30 Sionni
00:30 Drumcell
02:00 Loktibrada
03:00 Naoki Uda
04:00 end

FB event. ZDE

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA