Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pro těžce zraněného letěl k nehodě vrtulník

date_range 28.Čvn, 2013 featured_play_list Aktuality

 

V pátek 28. června kolem půl šesté ráno došlo u mostku mezi obcemi Poteč a Valašské Příkazy k vážné dopravní nehodě osobního vozu Opel Vectra. Na místo vyjeli hasiči, zdravotničtí záchranáři a policisté.

„Ve voze, které skončilo převrácené v korytě potoka, cestovaly dvě osoby. Ty byly v době příjezdu hasičů mimo vrak vozidla. Jeden z cestujících ležel přímo v korytě potoku. Už od prvního okamžiku bylo jasné, že jeho zranění jsou velmi vážná," informoval mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

foto HZS Zlínského kraje    další fotky

Oběma zraněným byla poskytnuta okamžitá předlékařskou pomoc. Následně se jich ujala posádka zdravotnické záchranné služby, která musela jednoho na nosítkách resuscitovat. „Po provedeném ošetření byl jeden ze zraněných transportován do nemocnice sanitním vozem. Pro druhého, vážněji zraněného, byl na místo nehody povolán vrtulník letecké záchranné služby," popsal práci záchranářů mluvčí hasičů.

Jednotka profesionálních hasičů ze stanice Valašské Klobouky provedla zajištění vozidla proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. „Na místo události byl poté povolán automobilní jeřáb ze stanice Otrokovice, který provedl vyproštění vraku vozidla z koryta potoku," dodal Libor Netopil. Silnice byla volně průjezdná už po osmé hodině.

Vůz jel podle všeho od Valašských Klobouk směrem na Horní Lideč. V esíčku za obcí Poteč pak ze zatím nezjištěných příčin sjel mimo silnici, jel několik metrů po přilehlé louce a spadl do koryta potoka. Proč k nehodě došlo teď šetří dopravní policisté.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA