Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pro zraněnou dívku letěl vrtulník

date_range 26.Bře, 2014 featured_play_list Aktuality

 

V úterý 25. března deset minut před třetí hodinou odpoledne došlo v obci Hovězí k vážné dopravní nehodě mezi motocyklem značky Honda CBR 125R a osobním vozidlem Škoda Fabia. Střet si vyžádal těžké a lehké zranění.

Devatenáctiletý řidič z Liptálu jel na motocyklu se sedmnáctiletou spolujezdkyní ze stejné obce od obce Huslenky směrem ke Vsetínu. Ve stejném směru jízdy jel ve Škodě Fabii dvaašedesátiletý muž z Hovězí, který hodlal odbočit vlevo. „Při tomto manévru jej začal předjíždět mladý řidič na motocyklu, který do Fabie narazil. Mladá žena utrpěla po střetu těžké zranění, se kterým byla letecky transportována do ostravské fakultní nemocnice," popsala událost mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková.

 

foto HZS Zlínského kraje      další fotky

„Prostor pro přistání vrtulníku zabezpečili hasiči, kteří i po jeho odletu pokračovali v řízení dopravy v nepřehledné křižovatce, kde k nehodě došlo," doplnil mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

Motorkář utrpěl lehké zranění, se kterým skončil ve vsetínské nemocnici. Dechové zkoušky byly u obou řidičů negativní. „Policisté nehodu nadále vyšetřují. Pokud střet motocyklu s osobním vozidlem někdo viděl, ať kontaktuje Policii ČR na lince 158," dodala Javorková.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA