Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Prodej bytu 3+1 s celkovou plochou 69 m2 v Brumově-Bylnici

date_range 24.Lis, 2022 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Byt se nachází ve 2.NP panelového domu na sídlišti Rozkvět

Dobrý den,

 

Mám pro vás novou nabídku, a to hezký byt 3+1 s celkovou plochou 69 m2. Tento byt se nachází ve 2.NP panelového domu na sídlišti Rozkvět, nedaleko centra v Brumově-Bylnici (naproti penzionu Sněhurka). Dům je po celkové revitalizaci (výměna oken, zateplení, výtah, a další). Vzhledem k tomu, že byt je situovaný do střední části domu, tak za provoz bytu ušetříte již tak velmi přívětivé náklady na bydlení v domě (2800,- Kč + elektřina). Správu celého objektu, včetně tepla, teplé – studené vody, elektřina ve společných prostorech a jiné, zajišťuje Stavební bytové družstvo OBZOR (kompletní vyúčtování zašlu do e-mailu).

 

 

Virtuální prohlídka ZDE.

 

Slunný byt s velmi chytře řešenou dispozicí, kdy si díky shození jediné příčky dokážete udělat nadstandardní a moderní byt 3+kk s velkou kuchyní. Samozřejmě je na vás, zda si budete byt chtít kompletně předělat, protože díky pečlivé správě, je byt ve velmi pěkném a udržovaném stavu. Při vstupu do našeho bytu se dostáváme do předsíně (chodby), což je rozdělovník do všech místností. Z předsíně se dostaneme do pracovny, šatny, obývacího pokoje a rozlohou nadstandardní kuchyně, která je dost velká na to, aby si zde nový majitel koupil jídelní stůl, kde se může pravidelně scházet na společné chvíle s rodinou. Momentálně největší místnost byla využíván obývací pokoj, který je otočený směrem do zeleně. Stejným směrem je situována ložnice s větším zděným balkonem. Z balkonu máte výhled přímo na dětské hřiště, zelené stromy a místní říčku. Dále je součástí bytu menší místnost, která byla využívána jako pracovna/dětský pokojíček. Pokud se budeme chtít z kuchyně vydat do ložnice, tak po levé ruce najdeme koupelnu s vanou.

 

Více technických informací najdete v tabulce:

Před domem je dostatek parkovacích míst, takže se nemusíte bát, jak dostanete nákup z auta do druhého podlaží. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti: škola, školka, poliklinika, obchody, náměstí, pošta, dětské hřiště, cyklostezka BEVLAVA táhnoucí se až za Trenčín a další. Především jsem ocenil, že okolí domu je velmi klidné, a naopak do centra je to asi deset minut pěšky.

 

 

Tento byt je vhodný pro vlastní bydlení, ale taky jako investiční nemovitost, protože nájemní bydlení zažívá boom a půjde následující roky s cenami nahoru. Po nájemním bydlení vzrostla poptávka a klesla nabídku, proto se s výši pronájmu poraďte s odborníkem. Dále nabízím zdarma ke stažení nájemní smlouvu, která je sepsána na míru a chrání všechny náležitosti majitele nemovitosti i nájemce. Nestahujte univerzální smlouvy z internetu, může Vás to bolet.

 

Pro více informací o prodávané nemovitosti nebo nezávazné konzultace mě neváhejte kontaktovat. Děkuji za pozornost a všem přeji hezký den 😊 P.

 

Petr Graclík, realitní makléř

Telefon  +420 775 922 933

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA