Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Projel region v retro dodávce. Co chce Michálek nabídnout v Senátu?

date_range 27.Srp, 2020 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Petr Michálek, zadavatel: STAN/ zpracovatel: STAN

Od Zlína až po Valašské Klobouky jste mohli v uplynulých dnech zahlédnout retro dodávku ředitele Městského divadla Zlín Petra Michálka. Ten letos kandiduje do Senátu.

 

Tak kde už jste všude byl?

Skoro všude. Objel jsem většinu měst a větších obcí na Zlínsku. Ve Vizovicích a Valašských Kloboukách jsme dokonce pořádali i menší muzikálové představení, díky kterým jsme pomohli dětem v Dětském centru.

Teď ale znovu pořádně šlápneme do pedálů. Chci se totiž s lidmi potkávat osobně. A vysvětlit jim, že za nimi nejezdím jen trapně před volbami, abych lovil hlasy, ale bych jim ukázal, jak by měl potom nový typ senátora pracovat celých šest let.

Celou tour ukončíme 30. září koncertem ve Zlíně.

 

Proč vůbec objíždíte celý region?

Protože chci změnu. Není přece možné pořád dokola mluvit jen o “pojistce demokracie” a divit se, proč do Senátu volí tak malé procento občanů. Proto nabízím nový přístup, který se mnohem více zaměřuje na problémy našeho regionu. Když to řeknu obrazně: moje kancelář nebude na náměstí ve Zlíně, ale na kolečkách! Pojď volit Zlínsko!

 

Jak na vás reagují lidé? Přeci jenom politika není populární téma, natož senátní volby.

Většina reakcí je velmi pozitivních. Úplně náhodou jsem se třeba ve Slušovicích potkal s paní, které jsme půjčovali v březnu šicí stroj na šití roušek. Byla velmi aktivní v rámci naší skupiny ROUŠKY PRO ZLÍNSKO a bylo moc fajn ji poznat osobně.

 

Co tedy voličům nabízíte?

Pozitivní program. Postupně na svém webu a FB zveřejňuji jeho body. Jeden z nich jsou určitě dotace. Mluvil jsem s více jak dvaceti starostkami a starosty obvodu a je jasné, že dotační programy musí doznat změny. Řadu z nich bych zrušil a ty prostředky bych poslal rovnou na obce. Tam totiž nejlépe vědí, co s nimi.

 

Nepřijde vám, že lidé už nevěří předvolebním slibům?

Rozumím. Já také neslibuju žádné vzdušné zámky, ale reálnou a smysluplnou agendu. A protože má hnutí STAN v Senátu nejsilnější klub jsem si celkem jistý, že ji budu schopný prosadit.

 

Petr Michálek

– Je mu 43 let a má 4 děti

– Od roku 2010 ředitel Městského divadla Zlín

– Je členem Garanční rady Národního divadla

– Napsal a režíroval několik her. Mezi nejznámější patří například Ovčáček čtveráček, Upokojenkyně nebo Dobrý proti Severáku

– ve volbách 2018 byl zvolen zastupitelem města Zlína

 

zadavatel: STAN/ zpracovatel: STAN

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA