Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Provoz na silnicích komplikovala ledovka

date_range 28.Lis, 2016 featured_play_list Aktuality

 

K hlášené dopravní nehodě osobního vozidla, které skončilo převrácené mimo komunikaci, byli v 05:19 hodin vysláni profesionální hasiči ze stanice Valašské Klobouky. K nehodě došlo na komunikaci mezi obcemi Vlachova Lhota a Vysoké Pole.

Nehoda mezi Vlachovou Lhotou a Vysokým Polem                    foto: HZS

„Už cesta na místo zásahu vyžadovala zvýšenou opatrnost řidiče zásahového vozidla. Komunikace z Valašských Klobouk na Vysoké Pole byla silně zledovatělá a ve stoupání u obce Mirošov silnici blokoval také uvíznutý kamion. O situaci velitel jednotky informoval operační středisko a jeho cestou také požádal o vyslání sypače," popsal potíže při zásahu tiskový mluvčí hasičů Libor Netopil.

Nehoda mezi Vlachovou Lhotou a Vysokým Polem                    foto: HZS

Po příjezdu na místo zásahu velitel jednotky upřesnil, že osobní vozidlo zn. VW Golf leží převrácené mimo komunikaci. Dvě osoby, které v něm cestovaly, byly v péči posádky zdravotnické záchranné služby, která je po kontrole ponechala na místě nehody. „Hasiči zajistili vozidlo proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. Po zadokumentování nehody policisty vozidlo převrátili zpět na kola a pomocí navijáku zásahového vozidla ho vytáhli zpět na komunikaci," dodal Libor Netopil.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA