Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Provozu dětského vleku se ujal klub lyžařů

date_range 27.Led, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Město Valašské Klobouky zakoupilo pro své malé obyvatele dětský vlek. Upravenou sjezdovku s tažným lanem najdou zájemci na louce u místní polikliniky (podél ulice Školní). Na začátku ledna prošlo zařízení zkušebním provozem a spouštěno bude vždy za dobrých sněhových podmínek.

Dětský vlek u polikliniky (foto Karel Lysák)   …další fotky

„Po vzájemné dohodě bude provoz vleku zajišťovat Karel Lysák z místního Klubu lyžařů (tel.: 604 914 539), žádáme proto sportovce, aby dbali jeho bezpečnostních pokynů," řekl místostarosta Martin Janík. „Pokud to počasí dovolí, uspořádáme na svahu speciální lyžařskou akci s občerstvením," slíbil Janík.

Provozní doba:
všední dny: 14:00-17:00 hod.
víkend: 9:00-17:00 hod.

V případě zájmu se provoz prodlouží.

Provozní řád vleku

Využít vleku mohou děti pouze v doprovodu rodičů, či jiné dospělé osoby. Maximální váha osoby, kterou instalované zařízení utáhne je 100 kg. Pro malé lyžaře byly také k vleku umístěny dvě lavičky k přezutí i odpočinku.

Organizované skupiny si mohou domluvit spuštění vleku i mimo provozní dobu.

Sandra Novotná Kollerová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA