Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

První dětský karneval v Trezoru přírody měl veliký úspěch

date_range 22.Úno, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Dětský karneval v Horní Lidči

Víly, princezny, klauni, kovbojové, piráti či loupežníci…řeč není o říši pohádek, ale o karnevalovém reji masek, který se uskutečnil v Trezoru přírody v Horní Lidči.

 

Desítky dětí v rozmanitých maskách se začaly v sobotu odpoledne (11. 2. 2023) scházet v Trezoru přírody. Byl zde připraven první DĚTSKÝ KARNEVAL!

 

Hned u vstupu je vítala nápaditá výzdoba a ujali se jich šikovní organizátoři. Nudit se nemohl žádný návštěvník, včetně rodičů, o zábavu tu bylo postaráno!  Hned v úvodu se dětí ujala dvojice klaunů ve spolupráci s DJ Vaškem Řepou, jejichž perfektně připravený program vtáhl do hry každého. V případě, že se i přesto malí návštěvníci zdráhali zapojit, mohli využít bohatého doprovodného programu – dovednostních stanovišť, fotokoutku či malování na obličej. Samozřejmostí bylo také občerstvení a bohatá tombola.

 

„První ročník dětského karnevalu se, troufám si tvrdit, velmi vydařil. Děti vydržely na parketu do večerních hodin, akci si chválili i rodiče. Chtěl bych poděkovat sponzorům a všem, kteří se na přípravě akce a výzdobě prostor podíleli. Především také letošním deváťákům, kteří pomohli s aktivitami v doprovodném programu. Dle nadšených dětí a rodičů usuzuji, že se v rámci dětského karnevalu potkáme i příštím roce,“ dodává za organizátory karnevalu František Váňa.

 

 

-lm-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA