Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

První etapa rekonstrukce gymnázia je hotová

date_range 31.Říj, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Na Gymnáziu Jana Pivečky a Střední odborné škole Slavičín byla na konci září úspěšně dokončena oprava elektroinstalace, topení, rozvodů vody a vzduchotechniky. Interiér školy po těchto úpravách si dnes na pozvání ředitele přijeli prohlédnout hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek a krajský radní pro školství Petr Gazdík. Kraj jako zřizovatel školy na tuto akci přispěl částkou 10,6 milionu korun.

     Interiér si přijeli prohlédnout hejtman Jiří Čunek a krajský radní Petr Gazdík    foto: Jiří Balát

Na již dokončené práce se škola chystá navázat realizací půdní vestavby odborných učeben, která má přijít na cca 21 milionů korun a byla již schválena orgány Integrovaného regionálního operačního programu k financování. Vzniknou odborné učebny přírodovědného experimentária, jazyková učebna, relaxační místnost školního psychologa pro práci se studenty, učebna automatizace a robotizace.

     Gymnázium Jana Pivečky ve Slavičíně                                         foto: Jiří Balát

„Projekt je za 21 milionů korun a nyní zahajuji veřejné zakázky na stavbu, ict vybavení, konektivitu, vybavení nábytkem. Kromě toho nyní řešíme projekt na zakoupení nové CNC frézky, klasické frézky pro strojaře a pomůcky do automatizace a robotizace, konkrétně roboty, dron, 3D tiskárnu a 20 nových počítačů," informoval o záměru ředitel Gymnázia Jana Pivečky ve Slavičíně Josef Maryáš. Škola by ráda v příštím roce také vybudovala sportovní umělé hřiště pro žáky střední odborné školy.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA