Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

První sníh na silnicích a dopravní nehody

date_range 29.Lis, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda u Vizovic, foto: HZS

V neděli odpoledne zasahovali profesionální hasiči ze Zlína a dobrovolní hasiči z Vizovic u nehody osobního automobilu ve Vizovicích.

 

„Průzkumem bylo zjištěno, že silnice je namrzlá a k havarovanému automobilu, který zůstal zaklíněný ve srázu mezi stromy, se s vyprošťovací technikou nedostanou. Naštěstí řidič automobilu je nezraněný,” popsal situaci na místě mluvčí hasičů Roman Žemlička. Nehoda se stala na pro řidiče zrádném místě mezi Vizovicemi a Loučkou. Tato silnice se v zimě neudržuje.

 

Na místě nehody byla i Policie České republiky. „Hasiči se k havarovanému automobilu sestoupili s pomocí nastavovacího žebříku a provedli protipožární opatření,” dodal Roman Žemlička. Místní dobrovolná jednotka k vyproštění automobilu zajistila těžkou lesní techniku. Automobil byl vyproštěn a ponechán mimo silniční komunikaci. K úniku pohonných hmot nedošlo.

 

 

Osobní automobil zůstal po nehodě na kolejišti

 

Profesionální hasiči z Valašského Meziříčí zasahovali v neděli dopoledne u odstranění osobního automobilu z kolejiště u obce Zašová. Provoz na železniční trati, spojující města Valašské Meziříčí a Rožnov pod Radhoštěm byl zastaven. Na místo události se dostavila jednotka Hasičského záchranného sboru Správy železnic, státní organizace a pracovníci Správy železnic, státní organizace.

Nehoda u Zašové, foto: HZS

Po dobu vyprošťování automobilu z kolejiště hasiči usměrňovali dopravu na silnici I/35 v jednom jízdním pruhu. K zranění osob naštěští nedošlo.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA