Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pseudofanoušci se na Lapači vzájemně napadli

date_range 23.Lis, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Potyčky znesvářených fanoušků se neobešly bez zranění. Foto: PČR

Sobotní hokejové utkání mezi vsetínským a přerovským týmem se neobešlo bez potyček znesvářených fanoušků. Policejní pořádkové jednotky zasahovaly i na stadionu.

 

Vzhledem k tomu, že bylo utkání předem vyhodnoceno jako rizikové, bylo do bezpečnostního opatření nasazeno bezmála osmdesát policistů. „Ke konfliktům došlo už před samotným zápasem po příjezdu přerovských fanoušků. Někteří se po vystoupení z autobusu zapojili do šarvátky s příznivci domácích hokejistů. A někteří z těchto pseudofanoušků po zákroku zasahujících policistů místo sledování hokeje trávili čas na policejní služebně,“ popsal mluvčí policistů Petr Jaroš.

 

Problémy s agresivními fanoušky byly i během utkání přímo na stadionu. „Jeden z přerovských fandů byl brutálně napaden skupinou výtržníků, kteří se násilným způsobem zmocnili jeho klubové šály. Muže, který upadl do bezvědomí, si všimli i policisté, kteří proti skupinám agresorů zakročili a zraněného muže vynesli před stadion. Tam muži poskytli první pomoc a předali jej do péče přivolaných zdravotníků,“ uvedl policejní mluvčí.

 

Policisté v průběhu opatření museli ve stovce případů použít různé donucovací prostředky.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA