Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ptáček team je jedenáctý v republice

date_range 26.Čvn, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
O předminulém víkendu skončil V. ročník Mistrovství České republiky neregistrovaných kuželkářů. Třech kvalifikací v Karlových Varech, České Třebové a Valašském Meziříčí se zúčastnilo celkem 55 družstev. Z nich potom 28 pak postoupilo do finálového turnaje, který se konal v kuželně Spartaku Přerov.

Náš region měl v sobotní kvalifikaci několik želízek v ohni, když postoupit mezi šestnáctku vyvolených v nedělním finále, se podařilo pouze slavičínskému Ptáček Teamu a také vsetínskému H – DESIGN VSETÍN. Zklamáním skončil výsledek pro kuželkáře luhačovického Avoneru a především pro vsetínskou CHASU, která dominovala v kvalifikaci ve Valašském Meziříčí.

Nakonec naši zástupci v silné konkurenci obsadili velmi slušné 11. a 12. místo, když vítěznou trofej zvedli nad hlavu borci Penzion Menšík Kroměříž.

Konečné pořadí M ČR :

1. Penzion Menšík Kroměříž
2. ČD UZEL Přerov
3. ŠKODA KVASINY A

11. PTÁČEK TEAM SLAVIČÍN
12. H – DESIGN VSETÍN

 
-kos-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA