Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pulčín ožije tradičním folkovým festivalem

date_range 27.Čvc, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Malá osada Pulčín opět ožije tradičním folkovým festivalem v sobotu 29. července. Tradičně se tak sejdou v areálu místního informačního centra a přilehlé zahradě folkové kapely, písničkáři, návštěvníci, jejich děti a psi, zkrátka všichni ti, kteří si tento festival zamilovali.

Program se i letos skládá jak z českých tak i slovenských kapel. Vystoupí například:
Vocode, Pavel Tabásek & Partyja, Stráníci, Dareband, Sova Slamák
Sasaband a jako každý rok i kapela Jasoň, bez které by se festival už neobešel.
Hlavním hostem letošního roku bude Tomáš Kočko & ORCHESTR. Na taneční parket Vás v 21.30 pozvou vsetínští Gympleři, kteří zakončí celodenní hudební maraton.

Hlavním hostem letošního roku bude Tomáš Kočko & ORCHESTR

Hlavní pořadatelka Eva Endy Rohlenová si vždy zakládá na pestré dramaturgii, avšak k festivalu neodmyslitelně patří i genius loci Pulčínských skal a nádherné krajiny, která tuto malou osadu obklopuje. „Festivalové dění, které počet obyvatel z původních cca 80 lidí mnohdy zpětinásobí, vypadá jako velká rodinná zahradní párty," doplňuje Eva Endy Rohlenová.

Festival je přátelský také k rodinám s malými dětmi. Rodinné a mateřské centrum Sluníčko pro ně zajišťuje různé aktivity. Stanování je opět možné na romantickém tábořišti u skal, nad restaurací Stodola, nebo blíže k centru dění na louce u restaurace U Williho.

Původní název festivalu je vlastně zkratkou slov amatérský folkový festival. Muzikanti se možná za profesionály nepovažují, avšak o to více jsou jejich výkony oceňovány potleskem návštěvníků.

Letos přijeďte již na snídani, kdy se budou podávat pravé valašské frgály, kafe do hrnku, kyselice, špekáčky, tousty a hermelín. To vše za doprovodu příjemné hudby a příjemných lidí. Užijte si poslední červencovou sobotu v příjemné atmosféře Amfolkfestu.

Více informací naleznete na amfolkfest.cz

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA