Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Putovní pohár míří do Litvínova

date_range 29.Srp, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Na antukových kurtech v areálu Oáza ve Slavičíně se v sobotu 24. srpna 2013 odehrál již 5. ročník tenisového turnaje v deblu pod názvem Legendy open. Velmi dobré počasí přilákalo na slavičínské kurty celkem jedenáct dvojic ze širokého okolí, které byly rozděleny do dvou skupin. Odsud čtyři páry postupovaly do čtvrtfinálových bojů. Už v základních skupinách nebyla o překvapení nouze, kdy se nedařilo především dvojici Libor Argaláš a Štěpán Heiník, která nakonec do vyřazovacích bojů nepostoupila. Překvapením byly výkony deblistů Zdeňka Šišky a Jaroslava Benka, kteří odehráli několik třísetových bitev a ve čtvrtfinále náležitě potrápili v tie breaku pozdější finalisty Jardu Smolka a Lojzu Strnada.

Foto Petr Ptáček  více fotek

Nejkvalitnější souboje ale přinesly semifinálové duely, které se oba rozhodovaly až ve zkrácené hře. Dvojice Luboš Fichta z Brumova s brněnským Milanem Ptáčkem ml. proti litvínovsko – slavičínskému páru Libor Matějovič a Petr Koseček promarnila dva mečboly, což je také stálo postup do finálového klání. Stejný osud potkal i bratry Dorůškovi, kteří si v semifinále také v tie breaku vylámali zuby na dvojici Smolek – Strnad. Finálové utkání už bylo jasnou záležitostí dvojice Libor Matějovič a Petr Koseček, kteří se tak poprvé radují ze společné výhry v prestižním turnaji. Poděkování od pořadatelů patří Tenisovému klubu Slavičín, dále Jožkovi Fibichovi za přípravu jehněte a také Jirkovi Váňovi za dodání nezbytných vitamínů.

Konečné pořadí turnaje Legendy open:

1. místo: Libor Matějovič – Petr Koseček
2. místo: Jarda Smolek – Alois Strnad
3. místo: Luboš Fichta – Milan Ptáček ml. a Martin a Michal Dorůškovi

-kos-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA