Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pytlový svoz odpadu v Kloboukách končí

date_range 25.Zář, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Ve Valašských Kloboukách se v příštím roce odehrají změny v systému třídění odpadů, a to směrem ke zvýšení komfortu třídících. Aby bylo možné plynule přejít na nový způsob třídění do vyhrazených popelnic přímo v domácnostech, bude zapotřebí ukončit bonusový program Třídím ke konci tohoto roku. Poslední svoz pytlů tedy proběhne v místních částech 14. prosince a ve Valašských Kloboukách 15. prosince. V přechodném období pak bude možné odpad třídit klasicky do kontejnerů na stanovištích.

Kalendář svozových dnů

„Až do konce roku bude pytlový svoz probíhat podle stanoveného harmonogramu, takže mohou občané třídit jako doposud. Rádi bychom ale požádali, aby na poslední svoz v prosinci připravili všechny pytle s tříděným odpadem, i ty částečně naplněné," uvedl místostarosta Martin Janík. Sleva na poplatku za komunální odpad na rok 2017 jim pak bude přidělena za období od prosince 2015 do prosince 2016.

V příštím roce budou mít obyvatelé rodinných domů třídění snadnější, a to díky speciálním popelnicím na plast a papír, které jim město zdarma poskytne a zajistí pravidelný vývoz. U bytových domů pak budou posílena stanoviště kontejnerů.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA