Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Radnice je organizací dobré veřejné správy

date_range 24.Úno, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Představitelé města Valašské Klobouky převzali v úterý 19. února významné ocenění: „Stříbrný stupeň za kvalitu ve veřejné správě," a to za rok 2013. Na 10. Národní konferenci kvality ve veřejné správě v Hradci Králové cenu předala náměstkyně ministra vnitra Monika Pálková a hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc.

„Městský úřad byl oceněn v soutěži již třikrát a vždy získal bronzový stupeň, cena za rok 2013 je pro nás velkým potěšením, ale také velkým závazkem poskytovat kvalitní a kvalifikované služby občanům města, našim zákazníkům," vyjádřila radost nad oceněním Eliška Olšáková metodička modelu CAF.

foto MěÚ Valašské Klobouky

Cena – Organizace dobré veřejné správy, tzv. stříbrný stupeň Ceny Ministerstva vnitra za kvalitu ve veřejné správě, byla udělena Ministerstvem vnitra ČR dalším jedenácti městům z celé České republiky.

Cenu za naše město osobně převzali vedoucí odboru matriky a evidence obyvatel Eliška Olšáková a starosta Dalibor Maniš. „Chci při této příležitosti poděkovat všem zaměstnancům městského úřadu za snahu o zvyšování kvality a profesionality při poskytování služeb nejen obyvatelům našeho města, ale i dalším devatenácti obcím pověřeného správního obvodu. S potěšením konstatuji, že udělená cena zvyšuje prestiž nejen městského úřadu, ale i našeho města v rámci Zlínského kraje i celé České republiky," řekl starosta.

Sandra Novotná Kollerová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA