Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Radniční budovu vyběhl za tři čtvrtě minuty

date_range 27.Kvě, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Necelých šestačtyřicet sekund – tak „dlouho" trvalo nejrychlejšímu běžci zdolání devíti pater budovy vsetínského městského úřadu. Soutěž o nejrychlejšího běžce po schodech se odehrála v úterý 26. května odpoledne v rámci kampaně Den bez tabáku a zúčastnilo se jí přes dvacet závodníků.

Na start se přitom postavilo sedm žen a šestnáct mužů, kteří byli rozděleni do kategorií kuřáci a nekuřáci. Nejrychleji budovu radnice zdolal Jiří Závodný – nekuřák, a to za 45 sekund a padesát osm setin sekundy. Nejrychlejší kuřák – Petr Šťastný byl skoro o tři sekundy pomalejší.

 

Foto

foto Jiří Žůrek

 
Den bez tabáku však nenabídl jen tuto soutěž, ale také happening před budovou radnice upozorňující na fatální následky kouření nebo mobilní poradnu pro odvykání kouření. „Lidé také měli možnost přihlásit se do intenzivního kurzu odvykání kouření," připomněla Kateřina Trochtová ze Společnosti pro komunitní práci Vsetín, která kampaň ve spolupráci s městem uspořádala.

Eva Stejskalová

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA