Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ranní dopravní peklo v Lužné. Řidiči čekali hodinu v koloně

date_range 25.Zář, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Práce na opravě povrchu vozovky v Lužné (24. 9. 2019), foto: redakce

Pevné nervy potřebovali řidiči, kteří ve středu ráno cestovali z jižní části Valašska na Vsetín. V Lužné se naplno rozběhly práce na obnově povrchu vozovky.

 

Oprava se týká celého průtahu obcí Lužná v délce 895 m. Střídavý provoz v jednom jízdním pruhu je řízen světelnou signalizací, nebo osobami s vysílačkou a v tom bude zřejmě problém. Zatímco ze směru od Lidečka se kolony tvořily už téměř od Čertových skal (cca 3,5 km), tak ve směru od Vsetína čekalo přibližně 20 automobilů.

V koloně bylo zdržení 40 – 60 minut, foto: redakce

Kyvadlový provoz většinou řídí lidé, když doprava na jednom ze směrů je daleko větší a automatické semafory tuto skutečnost neberou v potaz. Mělo by se tak předejít situacím, kdy jedna strana čeká v koloně hodinu a druhá 10 minut. Přesto se právě toto v Lužné momentálně děje. Informaci o dlouhé koloně z Lidečka pracovnicí už dostaly, tak snad se situace zlepší.

 

Práce na silnici v různém rozsahu by měly dle aktuálních informací pokračovat až do 14. 11. 2019.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA