Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ranní ledovka potrápila řidiče v celém Zlínském kraji

date_range 22.Lis, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ranní nehoda. Foto: HZS

Kluzké silnice v úterý 22. listopadu ráno překvapily a mnohdy i potrápily řidiče ve Zlínském kraji. Hasiči tak měli plné ruce práce s odklízením následků po střetech vozidel.

 

Po sedmé hodině ranní vyjeli hasiči ve Vsetíně do ulice Smetanova, kde uklízeli střepy po nehodě tří osobních vozidel. Ani krajskému městu se ťukance nevyhnuly. Kolem dopravní nehody tak jeli řidiči na nadjezdu mezi centrem Zlína a Jižními Svahy, kde to ráno opravdu hodně klouzalo. O necelé tři hodiny později vyjížděli hasiči k dalšímu střetu, který se stal nedaleko nadjezdu, a to na třídě Tomáše Bati. Po nárazu z vozidla vytekly provozní kapaliny, které hasiči zasypali sorbentem.

 

Hasiči ráno zasahovali také u nehody v Otrokovicích – Kvítkovicích, kde došlo ke střetu nákladního auta a osobního automobilu. Krátce na to ve stejném místě došlo i k další nehodě. V péči posádky zdravotnické záchranné služby skončila jedna osoba.

 

Ranní nehody ve Zlínském kraji. Foto: HZS

 

V Bystřici pod Lopeníkem na Uherskohradišťsku skončilo krátce před osmou hodinou osobní auto na střeše. Uvnitř seděla žena a dvě děti. Hasiči pomohli s naložením vraku na odtahový vůz a poté uklidili vozovku od střepů a úlomků.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA