Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ranní námraza: Dvě havárie na Slavičínsku

date_range 17.Pro, 2013 featured_play_list Aktuality

 

V úterý 17. prosince, minutu po šesté hodině ráno, vyjížděla jednotka profesionálních hasičů stanice Slavičín k havárii osobního vozidla poblíž obce Pitín. Současně byl vyhlášen poplach také jednotce dobrovolných hasičů ze Slavičína.

„Do sedmi minut byli profesionální hasiči na místě nehody osobního vozidla Škoda Favorit, které zůstalo v příkopu u komunikace, opřené střechou o kmen stromu. I když řidič vozidla nevykazoval žádné známky zranění, byl posádkou zdravotnické záchranné služby převezen ke kontrole do nemocnice.," popsal výjezd mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

foto HZS Zlínského kraje    více fotek

Hasiči zajistili místo nehody a vozidlo proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. V době řešení události obdržel velitel zásahu zprávu o další nehodě, ke které došlo o několik kilometrů dál, ve směru na Bojkovice.

„Tady ležela v příkopu Škoda Felicia. Řidič vozidla se na místě nehody v době příjezdu hasičů nenacházel. Po zabezpečení vozidla bylo místo události předáno policistům a jednotka se vrátila k první nehodě, kde dokončila likvidační práce.," dodal Netopil.

Příčinou obou havárií byla podle všeho ranní námraza a zřejmě i příliš rychlá jízda.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA