Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Recidivista napadl u Valašských Klobouk tělesně postiženého muže

date_range 10.Zář, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Policisté z Valašských Klobouk sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání trestných činů ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, výtržnictví a nebezpečné vyhrožování čtyřicetiletému muži z Prahy, který koncem srpna na parkovišti rekreačního střediska poblíž Valašských Klobouk pod vlivem alkoholu fyzicky napadl tělesně postiženého muže, který seděl ve svém vozidle na místě řidiče a odpočíval. Za tyto trestné činy by násilník v případě prokázání viny a odsouzení mohl strávit až tři roky za mřížemi.

 

Agresor a o rok starší muž na invalidním vozíku se potkali v restauraci rekreačního střediska. Povídali si společně s dalšími lidmi. Tělesně postižený muž se po nějaké době začal cítit unavený, odebral se proto do svého vozidla, kde si chtěl odpočinout. Jakmile usnul, vzbudil ho křik. Uviděl přicházet svého nového známého z restaurace, který byl značně rozčilený a křičel na něho. Nestihl se už před ním ve vozidle zamknout. „Agresor začal muže sedícího ve vozidle bezdůvodně bít pěstmi do obličeje i těla a vyhrožovat mu zabitím. Napadený muž křičel o pomoc,“ popsala mluvčí policistů Monika Kozumplíková. Jeho volání uslyšeli hosté z restaurace a přiběhli se podívat, co se stalo. Když venku uviděli, co se děje, útočníka zpacifikovali ještě před příjezdem policistů

 

„Policisté z prvosledové hlídky zjistili, že výtržník ještě předtím napadl další dva hosty restaurace. Dechová zkouška u něj ukázala hodnotu 1,1 promile alkoholu. Policisté z pohotovostního a eskortního oddělení poté muže převezli do policejní cely,“ uvedla Monika Kozumplíková.

 

Napadený muž, který se kvůli nepohyblivosti dolních končetin nemohl útoku ubránit, jenom díky včasnému zásahu dalších hostů restaurace neskončil hospitalizovaný v nemocnici. Záchranáři mu povrchové zranění ošetřili. Recidivista, který byl za násilnou trestnou činnost již šestkrát soudně trestaný, se k napadení přiznal.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi