Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ředitel Resortu Valachy Tomáš Blabla: Nepropouštíme, hledáme nové kolegy

date_range 26.Bře, 2021 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Ředitel Resortu Valachy Tomáš Blabla

Resort Valachy, provozující čtyři hotely a relaxační centrum Wellness Horal ve Velkých Karlovicích, patří k nejvyhledávanějším turistickým cílům v zemi. Zatímco mnohde jinde se propouštělo nebo se k tomu schyluje, resort dopady nouzového stavu nejen ustál, ale dokonce se bude rozšiřovat. Více prozradil generální ředitel Resortu Valachy Tomáš Blabla.

 

Pane řediteli, jak jste přečkali nouzový stav?

 

Byl to opravdu těžký rok a není divu, že to mnoho podniků „položilo“. Náhrady za uzavřené provozy rozhodně nestačí pokrýt všechny ztráty. My máme naštěstí v zádech zázemí silné společnosti HP TRONIC, která vlastní síť elektro prodejen Datart a značku ETA. Díky tomu jsme nejen nemuseli propustit nikoho ze 180 lidí, ale naopak nyní hledáme nové kolegy.

 

Které profese konkrétně?

 

Rozšiřujeme především týmy našich wellness hotelů Lanterna a Horal, u Lanterny navíc budujeme venkovní terasu a čeká nás rozšíření gastro služeb. Hledáme kuchaře, kuchařky, číšníky, servírky, šéfa obsluhy, pokojské, pomocnou sílu do kuchyně, ale například i pekařky, pekaře, cukrářky a cukráře pro naši pekárnu frgálů, cukroví a pečiva. Aktuálně také šéfkuchaře pro Wellness hotel Horal.

Spa hotel Lanterna

Co zaměstnancům nabízíte?

 

Vedle stabilní mzdy vždy řádně a včas na účtu je to řada benefitů, které v našem oboru nejsou běžné, třeba možnost personálního ubytování, zaměstnanecké slevy až 40% v Datartu, výhodné tarify pro mobily, elektřinu a plyn do domácnosti, příspěvek na penzijní připojištění nebo možnost využít k odpočinku naše Wellness Horal.

 

Co říkáte na to, že mnoho lidí z gastronomie již rezignovalo a našlo si nové uplatnění mimo obor?

 

Vím, že se to děje, a rozumím pocitu nejistoty. Ale těm, kteří přece jen nechtějí rezignovat na své zkušenosti, bych chtěl vzkázat, že u nás o jistoty a stabilitu nemusí mít obavy. Mohou dál dělat práci, která je baví a naplňuje. Uvítáme ale i zájemce s méně zkušenostmi. Podstatné je nadšení a ochota pracovat. Vše ostatní naučíme.

 

Více o pracovních nabídkách Resortu Valachy se dozvíte na www.valachy.cz/kariera

 

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA