Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Rehabilitace představí novinky pro děti

date_range 29.Zář, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Den otevřených dveří připravuje rehabilitační oddělení Vsetínské nemocnice a.s. na úterý 6. října 2015 od 9.00 do 16.00 hodin. Program je připraven tak, aby jej využily především rodiny s dětmi, ale na své si jistě přijdou všechny generace: dotázat se můžete na vše související s rehabilitací. Představíme TRX cvičení s popruhy, terapii dětí a mnohé další metody.

„Metoda TRX jsou cviky pro zatížení celého těla. Jedná se o závěsné cvičení, které rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh," uvedla vedoucí fyzioterapeutka Mgr. Pavlína Matějčková s tím, že v rámci dne otevřených dveří bude možnost ukázkového cvičení v 9, 10, 11, 13, 14 a 15 hodin. Zapotřebí je se předem objednat na tel. č. 571 818 624, zájemci by si rovněž měli s sebou přinést cvičební úbor.

Vedoucí fyzioterapeutka rehabilitačního oddělení Mgr. Pavlína Matějčková           Foto: Vsetínská nemocnice

Čeká na Vás několik stanovišť s pestrou tematikou: terapie dětí – baby masáže u kojenců a starších dětí (E. Hurtová, DiS.), cvičení plochých nohou, Vojtova metoda, handling (Bc. T. Houžvová), TRX cvičení s popruhy, Zdravá kancelář – model ANOxNE (workshop s prezentací), dynamická neuromuskulární stabilizace dle Koláře, nordic walking (severská chůze) s lektorkou I. Škrabánkovou, měření tlaku a tuku (BMI) s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou ČR, program Odkud se bere jídlo (od 9.00 – 12.00 hodin, zajišťuje Líska), moderní technologie iPad a její aplikace. Děti, i rodiče si mohou vyzkoušet na iPadech nejrůznější aplikace v oboru rehabilitace, vzdělávací a edukační hry.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA