Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Rehabilitace zahajuje odpolední cvičení

date_range 29.Pro, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Vsetínská rehabilitace zahajuje odpolední cvičení pro děti i dospělé

Kromě cvičení pro těhotné začnou v nové tělocvičně v přízemí pavilonu Triangl od ledna 2018 další programy, tentokrát pod záštitou rehabilitačního oddělení Vsetínské nemocnice.

Každé úterní odpoledne budou skupinová cvičení pro dospělé, ve čtvrtek pak pro děti od pěti do osmi let. Zaměřena jsou na prevenci, ale i řešení konkrétních, často i dlouhodobých, pohybových problémů. „Úterní cvičební program pro dospělé povede fyzioterapeutka Mgr. Michaela Gahurová. Vhodný je pro pacienty s opakovanými bolestmi zad. Zaměříme se na správné držení těla, koordinaci a rovnováhu, a to s využitím jednoduchých rehabilitačních pomůcek," vysvětlila vedoucí fyzioterapeutka rehabilitačního oddělení Vsetínské nemocnice Mgr. Pavlína Matějčková s tím, že skupiny budou po maximálně osmi cvičencích.

Vsetínská rehabilitace zahajuje odpolední cvičení pro děti i dospělé

Čtvrteční skupinový pohybový program pro děti (5 až 8 let) pak povede Mgr. Kateřina Dopitová. „Cvičební lekce je zaměřená na komplexní rozvoj pohybových schopností u dětí. Zařazeny jsou cviky na správné držení těla, podporu nožní klenby, koordinaci a rovnováhu," uvedla Mgr. Pavlína Matějčková.

Na cvičení je zapotřebí se objednat na telefonním čísle 571 818 621.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA