Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Rekonstrukce chodníku omezí dopravu u Základní školy Valašské Klobouky

date_range 25.Kvě, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Bude zahájena rekonstrukce chodníku na Školní

Projekt Bezpečné cesty do školy pokračuje dalším krokem. Úsek nového chodníku na ulici Dlouhá ve Valašských Kloboukách včetně parkoviště pod mateřskou školou se v těchto dnech dokončuje, a tak se stavební práce přesunou na sousední ulici Školní. Rekonstruovat se bude stávající chodník, který v celé délce nevyhovuje parametrům pro bezbariérovost. Od příštího týdne bude v této lokalitě omezena doprava, průjezd jednosměrnou ulicí Školní bude umožněn pouze autobusům, kterými budou cestovat děti do školy a ze školy. Chodci budou muset volit okolní trasy, například pěšinu k poliklinice. Omezení potrvá přibližně do července.

 

„Prosíme řidiče o respektování dopravního značení, které se dotkne jak dopravní obsluhy mateřské a základní školy, tak výjezdu ze sídliště Luční a z ulic Na Výsluní a Zahradní. Rodiče, kteří budou přivážet děti do školky a školy, se budou muset otáčet a vracet se zpátky ulicí Dlouhá. Podobně lidé směřující od sídliště nebudou moci projíždět kolem základní školy, jak byli zvyklí,“ popsal situaci Radek Bařinka, vedoucí odboru investic a strategického rozvoje. Do ulic Jana Nerudy, Josefa Valčíka a Školní bude povolen vjezd pouze tamním obyvatelům.

 

Neprůjezdnost pro dopravu se v určité fázi stavby projeví i v ulici U Náhonu. „Jakmile práce postoupí do spodní části ulice Školní, nebude možný výjezd aut ze strany od polikliniky a řidiči se budou muset vracet. Za související dopravní obtíže se omlouváme a prosíme řidiče o shovívavost,“ dodal Radek Bařinka.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA