Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Relaxační den pro ženy

date_range 24.Bře, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Cítíte se unavené? Potřebujete dobít baterky? Knihovna Horní Lideč poprvé ve spolupráci s lektorkami PhDr. Ivanou Vlčkovou a Martinou Švédovou připravila relaxační den pro ženy pod názvem Jarní malování, aneb vykročte do jarních dnů s dobrou náladou.

Proč zrovna "jarní malování" je následující – v rámci dne budou využity nejen relaxační a interakční techniky, ale také prvky arteterapie, která využívá pro poznání sebe sama právě výtvarný projev.

Akce je určena pro všechny ženy, které si chtějí nejen odpočinout a zažít příjemný den, ale také si vyzkoušet něco nového, objevit nové zkušenosti a realizovat se prostřednictvím výtvarného umění.

ilustrační foto Knihovna Horní Lideč      plakát akce zde

Součástí dne bude také opravdová relaxace, proto účastníce prosíme, aby si s sebou přinesly karimatku nebo něco na ležení. Na kurz je nutné se přihlásit buď v knihovně tel. 571 447 261, knihovna.hlidec@wo.cz  nebo na kontakty uvedené na plakátku. Počet míst je omezen. Občerstvení pro účastníky je zajištěno formou studeného občerstvení, k dispozici budou studené i teplé nápoje – káva, čaj. Z důvodu náročnosti akce není vhodná pro děti.

Pokud chcete relaxovat právě s námi, pak jste srdečně zvány v sobotu 29.3. do knihovny Horní Lideč, kde se akce bude konat od 9:00 s předpokládaným koncem cca 17:30.

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA